Kredi Kartı

Vakıfbank Emekli Kredi Kartları 2019 Listesi

Emekliler için en avantajlı bankalardan bir tanesi de Vakıfbank. Hem devlet bankası olması, hem de emekli gibi garanti müşterileri sevmesi bu bankayı sabit gelirli müşteriler için vazgeçilmez kılıyor. Özellikle de emeklilere verdiği çok düşük faizli kredi ve kredi kartları sayesinde oldukça sık tercih ediliyor. Kredi Kartı kullanıcısı olan emekliler için şüphesiz en önemli kıstas kartın üyelik bedelinin olmaması. İşte Vakıfbank’ın çok sık tercih ediliyor olmasının altında yatan diğer bir sebep de bu. Yani bu banka çok az ya da 0 kart aidatı ile kredi kartı kullandırabiliyor. İşte Vakıfbank emekli kredi kartları 2019 listesi ve ayrıntıları.

Vakıfbank Kredi Kartı Alma Şartları

Vakıfbank her ne kadar emekli kişileri finanse etmeyi seviyor olsa da risk kabiliyeti düşük bir bankadır. Dolayısıyla bu banka için kredili ürün miktarı ve KKB geçmişi oldukça önemlidir. Yani Vakıfbank’tan kredi kartı alacak bir kişinin farklı herhangi bir bankada yüksek limitli başka bir kredi kartının olmaması gerekiyor. Vakıfbank emekli kredi kartları 2019 Listesi öncesi kişiler bu bankadan nasıl kart alabileceklerini merak ediyor.

Her banka kredi ya da kredi kartı vereceği müşterisinin öncelikle KKB notuna bakar. Bu notun 1500 ile 1900 arasında olması gerekiyor. Söz konusu şart emekli müşterileri için de geçerli oluyor. İşte bu bankanın bu yıl emekliler için sunduğu kredi kartlarının listesi.

  • World Kart

World Kart belki de Vakıfbank’ın bilinen en avantajlı kartıdır. World program ortaklığı sayesine bu kart ile taksitli ve bol indirimli alışveriş yapmak çok kolay. Karton yıllık üyelik bedeli ise 86 TL. Ancak banka emekli maaşını taşıyanlardan hu bedeli talep etmiyor. Yüzde 2.25 akdi faiz oranı ve yüzde 2.75 de gecikme faizine sahip. Bu kart için emekli kişiler sevdiklerine ek kart talebinde de bulunabiliyor.

  • Vakıfbank Gold Kart

Vakıfbank emekli kredi kartları 2019 Listesi içerisinde bu kart da en çok merak edilenler arasında bulunuyor. Bu kart 100 USD ve üzerinde yapılan tüm alışverişler için yüzde 5 oranında indirim sağlaması ile biliniyor. Bu kampanya için YURTDISI ile birlikte kartın son 7 hanesi 6635’e gönderiliyor. Bu kartın ücreti ise 106 TL.

  • Platinium Word Kart

Yine birbirinde  güzel indirim ve avantajlarıma dolu platinium kart hem asıl hem de ek kartları ile birlikte emeklileri bekliyor. Üstelik maaş anlaşmalı emeklilerden bu kart için de herhangi bir üyelik ücreti talep edilmiyor. Giyim, kozmetik, akaryakıt ve yurtdışı harcamalarında ekstra world puan ve indirim kazandıran bu kart genellikle emekli hanımların daha fazla dikkatini çekiyor. Ayrıca kartın asistanlık özelliklerinin içinde yurtdışı acil nakit avans bedeli de bulunuyor. Yani yurtdışında acılan nakde ihtiyaç duyulduğunda kart limiti olmasa dahi bu nakdi kullanıcısına sağlıyor.

Vakıfbank Yurtdışında Kullanıma Uygun Kartları

Yine en sık merak edilen bir diğer konu da Vakıfbank emekli kredi kartları 2019 Listesi sonrası hangi kartların yurtdışında kullanılabildiği. Bu kartların tamamı yurtdışında kullanılabiliyor. Ancak yurtdışına çıkılmadan önce kartın artırılması şart. Bunun için vakıfbank şubelerine gitmek ya da Vakıfbank müşteri hizmetlerini aramak gerekiyor. Ayrıca kartların en önemli özelliği arasında nakit avans seçeneğinin de bulunuyor olması. Vakıfbank müşterileri minimum 250 TL olmak üzere bu kartlardan nakit avans çekebiliyor. Üstelik 12 aya kadar da vadelendirebiliyor. Bu özellik kart limitine bağlı yurtdışında da kullanılabiliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu