İhtiyaç KredisiKrediler

Şubeye Gitmeden Direk Hesaba Yatan Krediler

Şubeye Gitmeden Direk Hesaba Yatan Krediler hangi bankalar tarafından hangi şartlarla verilmektedir? Online kredi başvurusu yaparak bankaya gitmeden kredi kullanabilir miyiz? Bu soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Banka kredileri son yıllarda başvuru aşamaları ve kullandırma aşamalarında çağ atlamış durumdadır. Artık bankalar kişilerin sicilleri uygun olduğunda bankaya gitmeden internet üzerinden kredi verebilmektedir. İnternet üzerinden anında kredileri internet bankacılığı üzerinden alabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden aldığınız bu kredilerde onay olduğu zaman 7 gün 24 saat bankaya gitmeden anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bankaya Gitmeden Kredi Almak

Bankaya gitmeden kredi almak için aşağıdaki şartlara uygun müşteri olmanız gerekir.

  • Kredi notunuzun en az 1350 ve üzerinde olması gerekir.
  • Kredi sicilinizin bozuk olmaması gerekir.
  • Bankalardan dolayı icralık olmamanız gerekir.
  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
  • Bankalardaki hesaplarınızda kredi kullanacağınız banka olması kaydıyla internet bankacılığını kullanmanız gerekir.
  • Eğer daha önce kredi ve kredi kartı aldıysanız ve bu ürünlerin kullanımını düzensiz olarak ödemesini yaptıysanız krediniz olumsuz sonuçlanacaktır.

Bu şartlara uygun olan müşteriler aşağıda vereceğimiz bankalardan internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. Kredi notunuzu ve kredi sicilinizi öğrenmek istiyorsanız www.findeks.com sitesine girerek güncel risk raporunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank Direk Kredi Başvurusu

Akbank üzerinden direkt kredi başvurusu yaptığınızda hiçbir şekilde bankaya gitmeden ve evrak imzalamadan onaylanan kredinizi hesaba atabilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanız ve Akbank internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. Akbank internet bankacılığı şifresi aldıktan sonra mobil uygulamasına girerek ne kadar kredi alabilirsiniz bunu öğrenebilirsiniz. Akbank 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli sadece ihtiyaç kredisi vermektedir. Konut kredisi ve taşıt kredisi için banka şubelerine evraklarla gitmeniz gerekiyor.

Finansbank İnternet Kredisi

QNB Finansbank üzerinden internet bankacılığı alan banka müşteriler online olarak mobil şube veya internet bankası üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilir. İhtiyaç kredisi adı altında verilen bu kredilerde kredi notunuza göre faiz uygulanmaktadır. Finansbank’tan ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanan kredinizi internet üzerinden bankaya gitmeden hesaba atabilirsiniz.

İş Bankası 40.000 TL Kredi Başvurusu

İş Bankası ve İşCep uygulaması üzerinden 40.000 TL’ye kadar bankaya gitmeden kredi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda kredi başvurusu yapabilir ve kredi başvuru sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa hiç bankaya gitmeden, hafta sonu da dahil onaylı krediyi hesabınıza gönderebilirsiniz. Üstelik bu kredilerde 3 ay erteleme seçeneği de vardır.

ING İnternet Kredisi

ING 20.000 TL’ye kadar internet üzerinden kredi vermektedir. Kendi banka müşterilerine yapılan bu kampanyada kredi notunuza göre işlem yapılmaktadır. Eğer kredi notunuz kötü ise bu krediyi alamazsınız. ING 20.000 TL krediyi 60 ay vadeli olarak vermektedir. Kredi başvurusunu internet bankacılığı veya ING mobil ile istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere şubeye gitmeden kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kredi alabilir ve istediğiniz zaman hesabınıza şubeye gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu