Bankaİhtiyaç Kredisi

SMS Kredi Veren Bankalar Hangileridir? (ANINDA BAŞVUR)

SMS Kredi Veren Bankalar hangileridir? SMS kredi başvurusu nasıl ve hangi bankalardan kolay yapılır? Anında SMS kredi veren bankalar hakkında bilgileri sizlere sunacağız. Bankalardan kredi alacağınız zaman kolay ve anında kredi alınabilecek yerleri araştırmaktayız. Bunun için bankaların en kolay kredi başvurusu SMS kredi başvurusudur. Cep telefonunuzdan bir mesaj ile bankalardan ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu kredilerde onay veren bankalar anında kredinizi kullandırmaktadır. Her bankanın kendine özel kredi kampanyası vardır. Sizde kredi kampanyalarına başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki şartlara uygun müşteri olup verdiğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere SMS kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

SMS kredi nasıl alınır?

SMS Kredi Veren Bankalar 2019

En kolay kredi başvurusu şekli tabi ki de mesaj ile yapılan kredi başvurularıdır. Bu başvuruları yaptığınızda bankalar sizin TC kimlik numarasını otomatik olarak kendi sistemlerinde taratırlar ve anında kredi değerlendirmesini yaparlar. Cevabınızı da mesaj attığınız cep telefonuna 5 dakika içinde gönderirler.

Bu kredilere başvuru yapmak istiyorsanız ilk öncelikle kredi notunuzu ve kredi sicilinizi öğrenmeniz gerekir. Kredi notu ve kredi siciliniz düzgün ise bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yoksa yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlanır. Özellikle bankalardan dolayı icralık olan kişiler, kara listede olanlar ve banka borçlarını devamlı gecikmeli olarak ödeyenler kredi ve kredi kartı başvurularında olumsuz sonuç alırlar.

SMS kredi başvurunuz onaylandığında bazı bankalardan Gelir Belgesiz olarak sadece kimliğinizle kredi alırken bazı bankalarda ise evraklarınız ile birlikte kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere en çok tercih edilen SMS kredi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Denizbank SMS ile 55.000 TL’ye Kadar Kredi Veriyor

İhtiyaç kredisi başvurusunu Denizbank üzerinden yapmak istiyorsanız bir SMS ile 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Bu bankadan mesaj atarak sadece SMS kredi kullanabilirsiniz. Mesaj atmak için KREDİM TC KİMLİK yazarak 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Mesaj cevabı anında telefonunuza gelecektir. Eğer krediniz onaylanırsa limit söylenecektir. Bu limit dahilinde kredinizi kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesinden kullanabilirsiniz.

SMS Kredi Dediğimiz Zaman QNB Finansbank

Ülkemizde ilk SMS kredi başvurusu yaptıran bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. Bu banka üzerinden kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına gelerek TC Kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. Sadece ihtiyaç kredisi başvurusu için yapılan bu kredilerde kolay bir şekilde sonucunu da öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusu onaylandığında kredinizi internet üzerinden veya banka şubesinden (kimlikle) kullanabilirsiniz.

Diğer SMS Kredi Veren Bankalar

Diğer bankalarda da SMS ile kredi verilmesi vardır. Özellikle kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank üzerinden SMS kredi alabilirsiniz.  Yalnız bu bankalarda onaylanan kredilerinizi evraklar ile kullanabilirsiniz. Ayrıca diğer özel bankalar olan Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, TEB, Akbank, ING Bank ve Garanti BBVA üzerinden de SMS kredi alabilirsiniz.

Yukarıda sizlere SMS kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolay kredi başvurusu yapabilir ve acil nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu