BankaKrediler

Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar

Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar var mı? Sigortası olmayan öğrenciler, ev hanımları, işsizler bankalardan nasıl kredi alabilir? Şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Sigortası olmayan kişiler genellikle bankalardan online kredi veya gelir belgesiz kredi almaktadırlar. Eğer bir bankaya kimliğinizle giderseniz ve kredi başvurusu yaparsanız evraklarınızı isteyeceklerdir. Bu durumda çalışmadığınız ve sigortanız olmadığı için bankadan yaptığınız başvuru olumsuz sonuçlanacaktır.

Sigortasız kredi veren bankalardan başvuru yapmak istiyorsanız da banka politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekir. Eğer banka şartlarına uygun değilseniz kredi başvurusu yapsanız bile olumsuz sonuçlanacaktır. Gelin şimdi sizlere bu konu hakkında detaylı bilgiler verelim.

Gelir Belgesiz ve Sigortasız Kişilere Kredi Veren Bankalar 2019

Bankalardan kredi ve kredi kartı almak istediğiniz zaman kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Kredi notunuz eğer 1100 ve üzerinde ise bankalardan evraklı kredi başvurularını yapabilirsiniz. Ama eğer gelir belgesiz olarak kredi alacaksanız kredi notunuzun 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. Gelir belgesiz olarak kredi almak için bankaların SMS kredi kampanyalarını ve İnternet bankacılığı kredilerini takip etmeniz gerekir. Bankalardan dolayı icralık olan bir kişi kredi ve kredi kartı alamaz. Kredi notunuzu ve kredi sicilinizi öğrenmek için www.findeks.com sitesinden üye olarak sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Eğer siciliniz uygunsa ve sigortanız yoksa aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank

Ülkemizde ihtiyaç kredisi dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak Denizbank gelmektedir. Denizbank üzerinden 55.000 TL’ye kadar sigortasız olan kişiler kredi alabilirler. Kredi başvurusunu www.denizbank.com adresinden veya 3280 SMS kredi servisinden anında işlem yapabilirsiniz. Cep telefonunuzu kullanarak ne kadar kredi alabileceğinizi 5 dakika içinde öğrenebilirsiniz. Telefonun mesaj kısmına gelerek KREDİM yazıp boşluk bırakın TC KİMLİK Numaranızı yazın 3280’e gönderin. Kredi cevabı mesaj attığınız cep telefonuna gelecektir. Onaylanan kredinizi istediğiniz Denizbank şubesinden kimliğinizle kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank

SMS kredi dediğimiz zaman aklımıza gelen bankalardan birisi olan Finansbank üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi iseniz internet bankacılığı veya mobil şube üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi banka şubesine gitmeden kullanabilirsiniz. Ne kadar kredi alacağınızı öğrenmek için TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj atınız.

Akbank

Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkt uygulamasını indirerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiz bu kredilerde 60 aya kadar vade yaptırabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Akbank Direkt uygulamasına veya internet bankacılığına girebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan krediniz banka şubesine gitmeden anında hesabınıza geçecektir.

Garanti BBVA

Garanti BBVA üzerinden maaş alan bir müşteri iseniz ve son 3 ay sigorta kaydınız bu bankada var ise www.garantibbva.com.tr adresine girerek internet bankacılığı üzerinden kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu bankadan kredi alacak kişiler sigortası olmamaları durumunda kredi alamazlar. Bunun gibi çıkan haberlere aldırış etmeyiniz.

Yukarıda sizlere sigortasız kredi veren bankalar hangileridir bunlar hakkında bilgiler verdik. Eğer sigortanız yoksa ve kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu