Senetle Kredi

Senetle Kredi ve Borç Para Veren Bankalar 2019

Senetle Kredi veya Borç Para Veren Bankalar Var mı? Senetle Kredi almak için şartlar nedir? Herkesten senetle kredi alınır mı? Son zamanlarda paraya ihtiyacı olan herkesin arattığı kelimelerden birisi senetle para olmuştur. Senetle kredi veya senetle para almak için araştırma yaptığınızda karşınıza ilk olarak tefeciler gelmektedir. Tefecilik suç olduğu için size bu yolla para bulma işlerini önermiyoruz. Tefecilik yasal bir suçtur. Bu yüzden eğer tefeci numara arayışınız varsa şimdiden vazgeçmenizi öneriyoruz.

Bankalardan kredi alamayan kişilerin en çok tercih ettikleri yöntemlerden birisi senetle borç para bulmaktadır. Senetle borç para bulmak zor bir iştir. Özellikle internette çıkan senetle kredi verilir gibi ilanlara itibar etmemenizi öneriyoruz. Senetle kredi alabilmeniz için faktöring firmalarına başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalarda bazı şartlar doğrultusunda kredi başvurusu yapmaktadır. Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Senetle Para Veren Yerler

Senetle para veren yerler olarak sizlere faktöring firmalarını tercih etmekteyiz. Bu firmalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız faktöring firmaları bireysel müşterilere bakmamaktadır. Faktöring firmaları kredi başvurusu için şirket olmanızı isteyecek ve ipotek vermeniz doğrultusunda sizlere kredi verecektir. Bu şirketlerde kredi sicili önemli değildir. Kredi sicili önemli olmadığı için sizden ipotek istemektedirler. İpotekli olarak kredi almak istediğinizde verdiğiniz taşınmazın borcu olmaması gerekiyor. Kredi limitiniz de verdiğiniz mülkün ekspertiz değerine göre verilecektir. Genel olarak faktöring firmaları ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi imkanı sağlamaktadır. 100.000 TL değerindeki bir mülke 50.000 TL kredi alabilirsiniz.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Özellikle İzmir, Antalya, İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, Mersin, Çanakkale, Konya, Diyarbakır,  Trabzon ve Samsun gibi illerde senetle para veren kuyumcular bulabilirsiniz. Senetle para veren kuyumcular genellikle merkez kuyumcular çarşısında bulabilirsiniz. Her kuyumcu senetle altın, bilezik vermemektedir. Bu yüzden ilk önce etrafınızda tanıdığınız kuyumculara giderek böyle bir işlem yapıp yapmadığını sorabilirsiniz. Ayrıca etrafınızda senetle para veren kuyumcuları bulmak istiyorsanız www.google.com/maps sitesine girerek arama kısmına senetle altın yazmanız yeterli olacaktır.

Senetle altın veren yerler genel olarak fazla yüklü miktar sizlere para vermezler. Genellikle düğün harcamaları veya acil nakit ihtiyaçlarınız için yardımcı olmaktadırlar. Eğer ihtiyacınız 5.000 TL civarında ise senetle altın veren kuyumculardan bu işinizi görebilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Ankara Senetle Kredi

Senetle kredi araması yaptığınız zaman internet üzerinden epeyce firmalar karşınıza çıkabilir. Bu konu hakkında sizleri uyarmak istiyoruz. Senetle kredi verilir diye verilen ilanlar genellikle dolandırıcıların işi olabilir. Bu yüzden kimseye önden dosya masrafı adında para vermeyiniz. Çünkü kimse kimseye senetle para vermez. Senetle para veren kişiler tefecilerdir. Tefecilerde sizin ipoteğinizin olmaması halinde yine para vermeyeceklerdir. Bu yüzden para ihtiyaçlarınızı bankalardan yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere senetle borç para veren yerler hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına iletinizi yazarak bize iletebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Ben 10 bin istiyorum nasıl alıcam kredi çekemiyorum kuyumculara da güvenemiyorum ortalık dolandırıcı kaynıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu