İhtiyaç KredisiKrediler

Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Kredi Veren Bankalar)

Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Online Kredi Veren Bankalar Hangileridir? İnternet üzerinden anında onaylı krediler nasıl alınır?Merak ettiğiniz bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Bankalardan kredi almak isteyenler artık bankaya gitmeden kredi başvurusu yapmaktadır. Bu kredi başvurusunun başında SMS ve online kredi başvuruları gelmektedir. Sizde eğer bankaya gitmeden ne kadar kredi alabilirim diye düşünüyorsanız online kredi başvurusu yaparak ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilir ve hatta bankaya gitmeden onaylanan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için bazı şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekiyor. Online kredi başvurusu yapmak isteyenler için gerekli olan şartlar ve başvuru aşamaları hakkında bilgilere geçelim.

Online anında kredi veren bankalar 2019

Online Kredi Başvurusu Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Online kredi diğer adıyla internet kredisidir. Bu kredi türü 7 gün 24 saat müşterilerin hizmetine sunulan bir kredidir. Sizde eğer bu kredi türünden yararlanmak ve kredi başvurunuzu oturduğunuz yerden yapmak istiyorsanız çalıştığınız bankanın internet bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Çalıştığınız bankanın online kredi verdiğini de kontrol etmeniz gerekiyor. Her bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu bulunmamaktadır. Olsa bile sizi yine şubelere davet edeceklerdir. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce bu araştırmayı yapmalısınız.

Eğer internet üzerinden online kredi alacaksanız bilmeniz gereken bir diğer durum ise kredi notunuz ve kredi sicilinizdir. Kredi notunuz normal kredi şartlarının üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan ve kredi sicili bozuk olan kişilerin yaptıkları başvurular olumsuz sonuçlanacaktır. Bankalardan dolayı icralık iseniz ve devlete olan vergi borcunuz yüzünden hesaplarınızda e-haciz var ise de kredi alamazsınız. Ama eğer tüm şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi

Bu bankanın müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı şifrenizi alıp, internet üzerinden 50.000 TL’ye kadar online ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik onaylanan kredinizi bankaya gitmeden anında kullanabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığı veya mobil şubeden krediler bölümüne girerek kredi başvurusu yapmalısınız. Size söylenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurursanız 5 dakika içinde krediniz hazırlanır ve hesabınıza aktarılır.

Akbank Direkt Kredi

İnternet ve TV reklamlarında da sıkça gördüğümüz bu kredi türünde Akbank müşterisi olmanız durumunda anında 40.000 TL’ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank internet kredisi için faiz oranları sizin kredi notunuza göre değerlendirilecektir. Akbank Direk uygulamasına girdikten sonra Akbank Direkt Kredi menüsünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi banka şubesine gitmeden anında kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Online Kredi

Yapı kredi bankası müşterisi iseniz 75.000 TL’ye kadar size ihtiyaç kredisi verilmektedir. Bu kredilerden yararlanmak istiyorsanız bankanın internet bankacılığına girip size onaylı olan limiti görebilirsiniz. Ayrıca online olarak kredi başvurusu da bulunabilir ve onaylanan kredinizi hesaba aktarabilirsiniz. Yapı kredi bankası müşterilerine özel faiz veren bir bankadır.

Yukarıda sizlere Online Kredi Veren Bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu