Banka

Öğrencilere Anında 5000 TL Kredi Veren Bankalar

Öğrenciler genel ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok yola başvurmaktadırlar. Öğrencilere kredi kartı veren bankaların olduğu gibi öğrencilere kredi veren bankalarda vardır. Bunun için öğrenciler acil nakit ihtiyaçlarında ilk tercihleri genellikle bankalar olmuştur. Eğer sizde öğrenciyseniz ve 5 bin lira kredi ihtiyacınız varsa bazı bankalardan kredi başvurusunda bulunabilir ve bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bugün sizlere öğrenciye anında 5 bin lira kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde öğrenciyseniz ve bazı şartlara da uygun bir müşteri grubundaysanız anında kredi alabilirsiniz. İşte öğrenciye kredi veren bankalar.

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar

Devlet destekli krediler haricinde öğrenciye özel bankalardan da kredi alabilirsiniz. Öğrenciler kredi başvurusunda bulunmak için öncelikle daha önce bir banka geçmişinin olması gerekmektedir. Öğrencilere verilen kredi kartlarından kullanmış olması ve bu kartları gününde ödeme yapmaları gerekmektedir. Eğer sizde kredi kartı kullanıyor ve bu kartları düzenli ödüyorsanız bankalardan kredi notunuz oluşmuş ve düzenli ödeme yaptığınız içinde bu not yükselmiştir. Kredi notu yüksek olan öğrencilerde gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmektedir. Eğer sizde gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bankalara direk başvuru değil de bazı başvuru yöntemlerini kullanarak kredi almak istemelisiniz. Örneğin internet bankacılığı ve SMS kredi bunların başında gelmektedir. Öğrenci olup 5 bin nakit ihtiyacı olan kişiler anında kredi almak için kolay kredi veren bankaları öncelik olarak tercih etmektedirler. Kamu bankalarından bu şekilde kredi alamazsınız. Bu yüzden yönümüzü özel bankalara çevireceğiz. Şimdi kredi notunuzu www.findeks.com sitesinden öğrendiniz ve kredi notunuz en az 1350 ve üzerindeyse vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yaparak 5 bin lira kredi kullanabilirsiniz.

Aktifbank N-Kolay 5.000 TL 36 Ay Kredi

İhtiyaç kredilerinde tüm bankalar 36 ay vade ile kredi başvurusu yaptırmaktadırlar. Eğer sizde öğrenciyseniz ve 5 bin nakit ihtiyacınız varsa ilk tercihiniz internet üzerinden Aktifbank N-Kolay kredisi olabilir. www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek kolay bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz hem cep telefonunuza, hem maile, hem de başvuru yaptığınız sayfada görülecektir. Eğer krediniz onaylanırsa sizi Genel Müdürlük arayacak ve müşteri temsilcisinin sizi ziyaret edip kredinizi kullandıracağını söyleyecektir. Eğer kredi notunuz düşükse de bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlara daha fazla faiz uygulanmaktadır.

Denizbank 3280 SMS Kredisi

Denizbank’tan tüm öğrencilere sadece kimlikleriyle kullanabilecekleri bir kredi mevcuttur. Eğer kredi notunuz yüksekse bu bankanın SMS kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu başvuruda 5 bin lira kredinizi 36 ay vadeye kadar kullanabiliyorsunuz. Bunun için cep telefonunuza Kredim TC Kimlik yazıp 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi onay mesajını alırsanız en yakın banka şubesinden kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi

Akbank hesabınız var ve internet bankacılığını kullanıyorsanız 5.000 TL kredi için hiç bankaya gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Akbank müşterilerine Direkt kredi başvurusu yaparak anında kredi hizmeti vermektedir. Sizde eğer Akbank müşterisiyseniz Akbank Direkt uygulamasından ve ya internet bankacılığına girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onay aldığında bankaya gitmeden hesaba aktarabilir ve anında kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 5.000 TL Kredi

Eğer bu bankadan daha önce kullandığınız bir hesap var ve kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız mobil şubeye girerek, krediler bölümünden 5 bin TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sonucunu anında öğrenebileceğiniz bu kredide eğer krediniz onaylanırsa anında hesabınıza aktarılacaktır. Eğer hesabınız yoksa cep telefonunuzdan 5030 a TC kimlik numaranızı göndererek mesaj atınız. Eğer bu mesajda krediniz onaylanırsa kimliğinizle birlikte en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Yukarıda sizlere öğrencilere kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi yaptık. Eğer 5 bin üzerinde bir kredi isterseniz de onaylanan tutarları bankalardan kimliğinizle çekebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu