Kredi KartıKuveyttürk

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu

Kredi kartları farklı özelliklere sahip, hamilini finanse eden ve ödeme kolaylığı sağlayan bankacılık ürünleridir. Her bankanın kendine ait kredi kartı vardır ve her bankanın kredi kartı farklı özelliklere sahiptir. Genellikle insanlar çalıştıkları bankalardan kredi kartı kullanmayı tercih etse de, araştırarak kendi ihtiyaçlarına en uygun kartı bulanlar da bir hayli fazla. Örneğin kimi bonus kart kullanmayı isterken, kimi aidatsız kart tercih edebilir ya da kimi Worl kart kullanmak isteyebilir.

Kuveyt Türk ülkemizde gün geçtikçe popüler olmaya başlayan ve ürünleri ile ses getiren bankalardan bir tanesi. Üstelik Sağlam Kart ürünü sayesinde oldukça fazla kart kullanıcısına da erişti. Bu karttan haberdar olanlar ise Kuveyt Türk Sağlam Kart başvurusu nasıl yapılır ve özellikleri nelerdir diye soruyor. İşte yanıtı.

Sağlam Kart Özellikleri Nelerdir?

Sağlam Kart özellikle eğitim ve sağlık harcamalarında avantajlar ile dolu bir kart. Bu sektörlerde yapacağınız her harcamanız Sağlam Kart tarafından vade farksız 5 taksite bölünüyor. Ayrıca puan açısından da son derece bonkör bir kart. Kuveyt Türk Sağlam Kart başvurusu yapan ve kullanmaya başlayan herkes, 12 ay boyunca ayda minimum 200 TL harcama yapmak ve ekstrelerini düzenli ödemek sureti ile 50 TL değerinde altın puan kazanıyor. Bu puanlar da tıpkı bonus ve Worl gibi üye işyerlerinden kolayca harcanabilir.

Tabi Kuveyt Türk Sağlam Kart başvurusu yapmak isteyenlerin sıkça sorduğu bir diğer soru da nakit avans çekilip çekilmeyeceği. Sağlam Kart kullanıcıları kartlarından taksitli ya da tek çekim olarak nakit avans kullanabilirler. Ayrıca bu kartın en güzel tarafının da aidatının bulunmuyor olmasıdır. Hatta telekomünikasyon, kuyum, market, akaryakıt, vergi, gıda, kontör, sigorta ödemeleri dışında kalan tüm alışverişlerinizi de kartınız ile taksitlendirebilirsiniz. Bu arada bu sektörlerde yapılan harcamaların taksite kapalı olduğunu ve kart özellikleri ile herhangi bir ilgisinin bulunmadığını da hatırlatalım.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Asistans Hizmetleri

Kredi kartlarında var olan ancak pek çok kullanıcı tarafından bilinmeyen asistans hizmetleri çoğu zaman hayat kurtarıyor. Elbette Kuveyt Türk Sağlam Kart da birbirinden avantajlı asistans hizmetlerine sahip. Bunların başında da elbette yol yardım ve çilingir hizmeti geliyor.

Mevsim ne olursa olsun, aracınız ile yolda kaldığınızda hemen 0216 524 33 89 numaralı hattı arayın ve kartınızın ücretsiz çekici hizmetinden faydalanın. Yine kapıda kaldığınızda, saat kaç olursa olsun aynı hattan ücretsiz çilingir çağırın. Kuveyt Türk Sağlam Kart başvurusu yapmak için birbirinden özel sebepleriniz bulunuyor. Asistans hizmetleri de bunlardan yalnızca biri. Ayrıca konut yardımı, yol yardımı ve seyahat yardımı gibi asistans hizmetleri de bu kartta mevcut.

Kuveyt Türk Sağlam Kart Başvurusu Nereden Yapılır?

Bu sağlık ve eğitim harcamalarına vade farksız taksit imkanı sunan, yıl sonunda da düzenli ödeme yapıp ekstre dönemlerinde minimum 200 TL harcayan müşterilerini ödüllendiren Kuveyt Türk Sağlam Kart, KKB puanı yeten herkese veriliyor. Tabi müşteri limitinin önemi de büyük. Yani bu kartı talep eden kişinin farklı bir bankada yüksek limitli bir kredi kartı olmaması gerekiyor.

Kuveyt Türk Sağlam Kart başvurusu yapmak için en yakın Kuveyt Türk şubesine başvuru yapmak yeterli. Eğer hali hazırda Kuveyt Türk müşterisi iseniz kendi şubenize başvuru yapmanız gerekiyor. Şubenizin uzak olması durumunda kart sözleşmesini en yakın şubeden de imzalayabilirsiniz. Başvuru 1 hafta, 10 günlük bir değerlendirme sonucunda yanıtlanır. Genellikle KKB notu yeterli kişilerin başvuruları kabul görür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu