BankaKrediler

İşsizlere 15.000 TL Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde işsizlik oranı gün geçtikçe artmaktadır. İş bulmakta güçlük çeken insanlar ya kendilerine yeni bir iş kurma hayaline girerler ya da borçlarını ödemek için bir yerlerden finansal destek aramaktadırlar. Finansal destek aradığımız ve ilk aklımıza gelen yer bankalardır. Bankalardan ihtiyaç kredisi alarak 36 ay vadede ödeyecek şekilde ödeme planı çıkartırız. Ama bazı bankalar gelir belgesiz yoksa ve ya çalışmıyorsanız sizlere kredi vermemektedir. Bugün sizlere İşsizlere 15 bin TL kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak sizde eğer işsizseniz nakit sıkıntınızı halledebilirsiniz.

İşsizlere Kredi Veren Bankalar

Bir banka şubesine gittiniz ve ben işsizim kredi almak istiyorum dediniz. Banka sizin kredi notunuza dahi bakmadan size kredi veremeyeceğini söylemektedir. Bu yüzden bankalardan eğer gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız banka şubelerine gitmemeniz gerekmektedir. Bankaların uyguladığı birkaç türlü kredi başvuru şekilleriyle gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Kamu bankalarından yani Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tan gelir belgesiz kredi ve hatta çalışmıyorsanız kredi alamazsınız. Bu yüzden bazı özel bankaların kredi başvuruları ile kredi almak için uğraşacağız.

Gelir Belgesiz kredi almak isteyen kişilerin bilmesi gereken bir diğer durum ise kişinin bankalardan kredi almak için belirli bir kredi notunun olmasıdır. Normal bir bankadan çalışıyorsanız ve sigortanız düzenli yatıyorsa 1100 kredi notunuz olsa dahi kredi alabilirsiniz. Yalnız gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bu kredi notunuzun çok iyi ve hatta en az 1350 olması gerekmektedir. Eğer daha önceki banka çalışmalarınız iyi ve ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız kredi notunuz zaten otomatik olarak yükselecektir. Kredi notu sizin çalışıp, çalışmadığınıza bakmaz. Kredi notu sizin banka çalışmalarınıza bakarak bir puan oluşturur ve sizde bu puan üzerinden kredi alabilirsiniz. Şimdi dilerseniz İşsizlere 15 bin kredi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

Denizbank 15.000 TL Kredi Başvurusu

Eğer kredi notunuz ve kredi siciliniz iyiyse Denizbank’a oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank’tan kredi başvurusu yapmak için www.denizbank.com adresine girebilir ve ya cep telefonunuzdan mesaj atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda SMS atacak liranız olması dahilinde bu kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Çünkü başvuru 1 SMS ücret alınacaktır. Cep telefonunuzun mesaj kısmına gelip “Kredim” yazıp boşluk bıraktıktan sonra “TC Kimlik Numarası” yazıp 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. ( Örn: Kredim 31221231232)

Başvurunuzu yaptıktan sonra size kredi sonucunuz SMS ile bildirilecektir. Eğer krediniz olumlu ise kimliğinizle birlikte en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank sizin kredi notunuza göre 55.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kredi vermektedir. Bu krediye işsizler, ev hanımları, öğrenciler başvuruda bulunabilirler.

Akbank 15.000 TL Kredi Başvurusu

Akbank’tan gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Yani bu bankada bir hesabınızın olması ve bu hesaba dahil bir internet bankacılığı şifrenizin olması gerekir. Akbank internet bankacılığı üzerinden verdiği krediye Akbank Direkt Kredi ismini vermiştir. İnternetten ve ya Akbank Direkt uygulaması ile kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan tutarı anında hesabınıza atabilirsiniz. Bunun için gün ve saat önemli değildir.

Aktifbank N-Kolay 15.000 TL Kredi

Hep kredi notundan bahsettik. Eğer sizde kredi notu yüzünden nakit sıkıntınızı karşılayamıyor ve bir işte çalışmıyorsanız Aktifbank N-Kolay krediye başvuru yapabilirsiniz. Diğer bankalardan faizi biraz fazla olan bu bankanın sadece internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. www.nkolaykredi.com.tr adresindeki formu doldurup anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi notu düşük olanlara kredi veren bu bankadan anında sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer krediniz onaylanırsa adresinize bir ziyaret gerçekleşecek ve sizi Aktifbank müşterisi yapacaklardır. Daha sonra internet bankacılığı üzerinden kredinizi hesaba geçeceklerdir. Çok kolay bir şekilde gelir belgesiz 15 bin TL kredi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Gelir belgesiz evraksız kredi veren bankalar hakkındaki yazılarınız sanıldığı gibi drğil bütün bankalara devlet vr özel olan tüm bankalar gelir belgesi istiyor hepsini tek tek denedik aylık gelirimiz olmasına rağmen vermiyorlar hhiç bir bankaya borcumuzda kesinlikle yoktur…en para com..aktif bank..teb..nkolay ..ıng kesinlikle gelir belgesi olmadan vermiyor….saygılarımla

    1. Her bankanın özellikle şubelerin kredi başvurusu şartları farklılık gösterir. ING Bank A- Şubesi ile ING Bank B-Şubesi üzerinde bu farkı görebiliriz. Eğer kredi notunuz yüksek ise Denizbank SMS kredi başvurusunu deneyebilirsiniz. Ayrıca İnternet Bankacılığı üzerinden İş Bankası ve QNB Finansbank kredileri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu