Gizlilik Politikası

1bankalar.com sitesini kullandığınız zaman aşağıda yer alan gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik Politikası

1bankalar.com, sitemiz üzerinde paylaşılan bilgi, döküman ve makalelerin doğruluğuna, geçerliliğine, kullanıcıların ihtiyacını karşılayacağına ve yayında kaldığı süre boyunca güvenli ve geçerlilik süresinin geçmeyeceğine dair herhangi bir garanti vermez.

Ziyaretçilerin 1bankalar.com sitesi üzerinde yayımlanmış makaleler, yazılar ve dökümanlardan yararlanması sonucunda oluşan maddi ve manevi zararlardan hiçbir şekilde site yönetimi, makale yazarları ve site kutucuları sorumlu tutulamaz. Site üzerinde yer alan bilgilerin hiçbirinin kesinliği yoktur ve kaynak olarak kullanılmamalıdır.

Sitemiz üzerine kayıt olurken veya yorum yaparken “E-mail, İsim, Soyisim, Telefon, Doğum Tarihi ve IP adresi” adli makamlar tarafından yasal olarak talep edilmediği sürece hiçbir şekilde 3. tekil şahıslarla paylaşılmaz.

Sitemiz üzerinde yer alan içeriklerin tamamı editörlerimiz tarafından özgün olarak hazırlanmaktadır. 1bankalar.com üzerinden alıntı yaparken ilgili yazıya yönlendirici bir link çıkışı yapılmalıdır. Aksi durumlarda yasal yollara başvurma hakkımızı gizli tutarız.

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası gerek görüldüğü zaman değiştirilebilir. Gizlilik politikası üzerinde yapılacak değişiklikleri bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

1bankalar.com sitemizi kullanarak yukarıda yer alan tüm maddeleri kabul etmiş sayılırsınız.

Başa dön tuşu