Garanti Bankası

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Şifresi Alma

Garanti BBVA Bonus kredi kartı şifresi alma işlemleri, bankanın müşterilerinin bilgisine sunduğu “Kredi Kartı El Kitabı” kılavuzunda açık bir biçimde belirtilmiştir. Nitekim Garanti BBVA’nın müşterilerine sunduğu kredi kartı çeşitleri arasında en çok tercih edilen Bonus Kart olarak öne çıkmaktadır. Gerek kullandıkları Bonus Kart’ın şifresini unutanlar gerekse de şifrelerini 3 kere yanlış girerek kullandıkları kredi kartının bloke olmasına neden olanlar, Garanti Bankası Bonus kredi kartı şifresi alma ihtiyacı duymaktadır.

Garanti Bankası veya güncellenen adıyla Garanti BBVA kredi kartı şifresi alma işlemlerinde hangi yöntemler izlenebileceğine dair detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Nitekim müşterilerine her zaman kolaylık tanıyan ve memnuniyet odaklı hizmet veren Garanti BBVA, Bonus kredi kartı şifresi alma konusunda da 4 farklı yöntem sunmaktadır. Bunlar arasında hangisi kolayınıza geliyor ise o yöntemin gerekliliklerini yerine getirerek kullandığınız Bonus Kart’ın şifresini yeniden oluşturabilirsiniz.

Bonus Kart şifre yenileme nasıl yapılır?
Bonus Kart şifre yenileme nasıl yapılır?

BonusFlaş ile Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

Bonus Kart şifre alma işlemlerine BonusFlaş yöntemi, bankanın müşterileri tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Nitekim mobil bankacılık hizmetlerine ağırlık veren bankalardan biri olan Garanti BBVA, müşterilerinin kullanımına sunduğu BonusFlaş uygulamasıyla pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bonus Kart şifre alma işlemleri de uygulamanın içeriğinde yer alan hizmetlerden biridir. BonusFlaş uygulamasını;

 • IOS işletim sistemli Apple marka akıllı telefon kullanıyorsanız AppStore üzerinden,
 • Android işletim sistemli Samsung, Sony, Huawei gibi akıllı telefon markalarından birini kullanıyorsanız da GooglePlay üzerinden indirebilirsiniz.

Uygulamayı akıllı telefonunuza indirip kurduktan sonra “Yeni Kart Şifresi Al” seçeneğine giriş yaparak kolaylıkla Bonus Kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

Kısa mesaj yöntemi ile Bonus Kart şifre alma işlemleri, yeni bir kredi kartı şifresi oluşturmak için en hızlı sonuç veren seçeneklerden biridir. Bonus Kart şifrenizi oluşturabilmek için cep telefonunuzun kısa mesaj (SMS) bölümüne girerek şu adımları uygulamanız gerekmektedir:

 • SIFRE yazın,
 • Bir boşluk bıraktıktan sonra kullandığınız Bonus Kart’ınızın son 6 hanesini yazın,

 

 • Yine bir boşluk bıraktıktan sonra anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini yazın,
 • Son olarak bir boşluk daha bıraktıktan sonra kullandığınız Bonus Kart’ınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini mesaja ekleyin.
 • 3340’a gönderin.

Görüldüğü üzere oldukça kısa mesaj yöntemi ile Bonus Kart yeni şifre alma işlemi oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Alo Garanti İle Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

Alo Garanti’yi arayarak kredi kartı alma işlemleri, özellikle kullandığı cep telefonu akıllı telefon özelliği olmayan Bonus Kart kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Zira bu durumda olan banka müşterileri, BonusFlaş mobil uygulamasını ve internet şubesini kullanmadıkları için Alo Garanti müşteri hizmetleri numarasını arayarak “Yeni Kredi Kartı Şifresi” oluşturabilmektedir.  Müşterilerine hızlı ve kolay bir hizmet sunmak için her fırsatta yenilikler üretmeye devam eden Garanti BBVA, telefon bankacılığı hizmetinde de sesli komut özelliğine sahip olmasıyla müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kapsamda Alo Garanti hizmeti ile kredi Bonus Kart şifresi alma işlemlerinde;

 • 444 0 333 nolu Alo Garanti Müşteri Hizmetlerini aradıktan sonra,
 • Sesli komut sistemine “Kart şifresi almak istiyorum” demeniz yeterli olmaktadır.

Bu işlemin ardından otomatik sistem tarafından telefon bankacılığı ile Bonus Kart şifresi alma menüsüne yönlendirilirsiniz.

Garanti İnternet Şubesi İle Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

Garanti BBVA internet şubesini kullanarak kredi kartı alma işlemleri, özellikle her işini internet üzerinden halletmeyi alışkanlık edinen banka müşterilerine hitap etmektedir. Bu yöntem ile Bonus Kart şifresi almak için Garanti BBVA internet şubesine kişisel bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra;

 • Kartlar menüsünü seçip,
 • Kart şifre işlemlerine

tıklamanız gerekmektedir. Bu bölümden kolaylıkla Garanti Bankası Bonus kredi kartı şifre alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Garanti BBVA internet şubesine, https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi.page adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu