Bankaİhtiyaç KredisiQNB Finansbank

Finansbank Kredi Başvurusu (SMS ile 50.000 TL)

QNB Finansbank Kredi Başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle bu banka politikasına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Finansbank ülkemizde en çok kredi başvurusu yapılan bankalardan birisidir. Finansbank üzerinden SMS kredi ile anında kredi sonucunuzu da öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank ayrıca kendi maaş alan müşterilerine de uygun faiz oranları ile hizmet vermektedir. Şimdi dilerseniz bu bankanın kredi başvuru şartları ve başvuru yapılacak yollarını birlikte inceleyelim.

QNB Finanbank ile 50000 tl SMS kredi

Finansbank Kredi Başvurusu Şartları Nedir?

Finansbank üzerinden kredi almak istiyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken kredi notunuz ve kredi sicilinizdir. Eğer kredi notunuz düşükse yaptığınız başvuru olumsuz sonuçlanır. Kredi notunuzu ve kredi sicilinizin detaylı risk raporunu öğrenmek istiyorsanız www.findeks.com sitesine üye olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankaların internet bankacılığı üzerinden de kredi notunuzu öğrenmeniz mümkündür.

Finansbank kredi notunuz diğer bankalara göre daha değişik bir sisteme göre hesaplanır. Bu yüzden öğrendiğiniz kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. QNB Finansbank’ın kendi banka bünyesinde ayrı bir puan sistemi vardır. Bunun için normal kredi notunuza bakarak başvuru yapmanızı öneririz. Eğer bankalardan icralık olduysanız yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır.

Kredi Başvuru Kanalları

Finansbank dediğimiz zaman aklımıza ilk olarak QNB Finansbank gelmektedir. Bu bankadan bir çok yolla kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS kredi, Banka şubesinden başvuru, İnternet üzerinden kredi, ATM kredi, müşteri hizmetleri üzerinden kredi ve mobil kredi adında bir çok kredi şekli vardır. Bu kredi çeşitleri sadece ihtiyaç kredileri için verilmektedir. Eğer konut ve taşıt kredisi başvurusu yapacaksanız banka şubelerine evraklarla gidebilirsiniz. Şimdi sizlere ihtiyaç kredisi için hızlı başvuru nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler verelim.

5030 SMS Kredi

SMS krediyi ülkemize ilk kez tanıştıran bankaların başında gelen Finansbank üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmanız için cep telefonunuzun dan lira gönderimi olması gerekiyor. Eğer hattınız kapalı veya Lira’nız yoksa bu mesajı atamazsınız. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sonucu 5 dakika içinde cep telefonunuza gelecektir. Eğer gelen mesajda limit yazarsa krediniz onaylanmış demektir. Banka şubelerine giderek kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank SMS kredi ile 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi imkanı sağlamaktadır. Eğer onaylanan kredi üzerinde bir işlem yapmak istiyorsanız bankaya giderken evraklarınızı götürmeniz gerekiyor.

İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

Eğer SMS kredi değil de internet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız kredi.qnbfinansbank.com adresinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde onaylanan kredinizi banka şubesine giderek kimliğinizle ister gişeden isterseniz de müşteri temsilcisinden kullanabilirsiniz. Ayrıca  bu bankanın müşterisi iseniz Finansbank Mobil veya internet bankacılığı üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredilere başvuru yaptığınızda ve onaylandığında hiç bankaya gitmeden, evrak imzalamadan hesabınıza yatacaktır. Bu kredi hizmeti sadece müşterilerine özel hizmettir. Eğer sizde bu bankadan kredi almak istiyorsanız ve internet bankacılığı istiyorsanız şifrenizi alarak giriş yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu