BankaKredi KartıKrediler

En Kolay Zahmetsiz Kredi Ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi ve kredi kartı başvurusu yaptığımız zaman artık teknolojinin de gelişmesinden dolayı hızlı başvuru ve hızlı başvuru sonucunu öğrenebiliyoruz. Bu yüzden bankadan bir başvuru yaptığımız zaman en kolay ve zahmetsiz bir şekilde kredi ve kredi ürünlerini almak isteriz. Bugün sizlere en kolay ve zahmetsiz kredi ve kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Bankalardan kolay bir şekilde kredi almak istiyorsak bankanın istediği kalitede bir müşteri olmamız gerekmektedir. Yani banka çalışmalarımız iyi ve kredi sicilimiz diğer adıyla banka sicilimizin iyi olması gerekmektedir. Eğer bu durumlar söz konusu ise bazı bankalardan kolay bir şekilde hem başvuru yapabilir hem de onaylanan başvurunuzu anında kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan daha kolay ve anında kredi alabilirsiniz, hangi bankalardan zahmetsiz bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz bunlar hakkında bilgi vereceğiz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Öncelikle krediden bahsetmek istiyoruz. Nakit ihtiyaçlarımız doğrultusunda ilk işimiz bankalara giderek kredi başvurusunda bulunmaktır. Sizde eğer bankadan kredi başvurusu yapacaksanız en kolay sonuç veren bankaları tercih etmek istersiniz. Bu yüzden her bankanın çalışma prensipleri farklı olduğu için, kolay ve zahmetsiz bir şekilde kredi veren bankalarda ayrıdır. Örneğin kamu bankalarından kolay ve zahmetsiz kredi almanız söylenemez. Çünkü bu bankalar kredi notunuzu detaylı inceler, kredi sicilinize bakar, gelir belgesi ister ve düzenli çalışıp çalışmadığınıza bakar ve kredi başvurusundan sonra bu durumlara baktığı için onaylanma süresi biraz uzun olur. Kamu bankaların en iyi yanı ise düşük faiz oranı ile kredi vermelerdir. Diğer bankalarla karşılaştırdığımızda kamu bankalarının daha düşük faizle kredi verdiğini görmekteyiz. Bu yüzden kolay kredi almak istiyorsak özel bankaların anında kredi veren kampanyalarına göz atmamız gerekir.

En kolay kredi alabileceğiniz banka Denizbank’tır. Denizbank’tan Web Kredi ve SMS Kredi ile anında kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında da en yakın banka şubesine giderek sadece kimliğinizle zahmetsiz bir şekilde kredi alabilirsiniz. Bu krediyi kullanırken banka sizden gelir belgesi istemeyecektir. Bu yüzden işsizseniz ve kredi siciliniz düzgünse bu bankaya başvuru yapabilirsiniz.

Bir diğer kolay ve zahmetsiz kredi veren banka ise QNB Finansbank’tır. Sizde bu bankadan 5030 SMS kredi servisi ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında gelir belgesiz olarak banka şubesinden sadece kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Bu bankanın kurduğu enpara.com bankasından da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bu bankaların müşterisiyseniz internet bankacılığından anında kredinizi hesaba atabilirsiniz. Bankaya gitmeden nakit sıkıntınızı karşılayabilirsiniz.

Akbank, Yapı kredi bankası ve İş Bankası müşterisiyseniz yani bu bankadan hesabınız varsa internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve sonucu anında görebilirsiniz. Sonucu olumlu olursa da 5 dakika içinde onaylanan krediyi bankaya gitmeden hesaba atabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı almak istiyorsak özellikle bilmeniz gereken tüm bankalara aynı anda kredi kartı başvurusu yapmamanızdır. Eğer bir kredi kartı başvurunuz onaylanmadıysa neden onaylanmadığını incelemeli ve diğer başvurunuzu ona göre yapmalısınız. Size vereceğimiz bankalardan kolay ve zahmetsiz bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı ilk defa kullanacaksanız ve kredi notu oluşturmak istiyorsanız en az iki kredi kartınızın olması ve bu kartları ilk 4 ay gününde ödemeniz gerekmektedir. Şimdi size en kolay kredi kartı alabileceğiniz bankaları verelim.

  • Akbank Axess Kredi Kartı
  • Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı
  • QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı
  • İş Bankası Maximum Kredi Kartı
  • Yapı Kredi Bankası World Kart
  • Denizbank Deniz Bonus Kredi Kartı

Yukarıda verdiğimiz bankalar ilk başvuru yapacağınız bankalar olmalıdır. Ayrıca eğer bir maaş müşterisiyseniz ilk önce maaş aldığınız bankadan kredi ve kredi kartı başvurusu yaparsanız size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu