Bankaİhtiyaç Kredisi

Borç Kapatma Kredisi

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar hangileridir? Borç transfer kredisi almak için şartlar nedir? Borçlarımı tek bir yere toplamak istiyorsam ne yapmam gerekiyor? Bu konu hakkında sizlere aklınızda kalan soruların cevaplarını vereceğiz.

Bankalardan kullandığınız kredi ve kredi kartlarınızı  ödemekte zorluk çekiyorsanız bankaların borç kapatma kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Her bankanın kendine özel kampanyası vardır. Size vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun iyi ve kredi sicilinizin temiz olması gerekir. Eğer bankalardan dolayı icralık olduysanız bu kredileri alamazsınız.

Ülkemizde borç kredisi veren kamu bankaları dahil bir çok özel banka vardır. Bu bankalardan kredi alabilmeniz için tüm kredi ve kredi kartlarınızı kapatmayı taahhüt etmeniz gerekmektedir. Şimdi sizlere hangi bankalardan daha kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası

Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası hem devlet destekli hem de kendi banka bünyesinde iyi kampanyalar yapmaktadır. Sizde bu kampanyalardan yararlanarak hem birleştiren kredi hem de borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Aldığınız bu kredilerde 60 aya kadar vade yaptırabiliyorsunuz. Ziraat Bankası ülkemizdeki en uygun kredi veren bankalardan birisidir. Bu bankadan tüm kart ve kredi borçlarınızı 100.000 TL’ye kadar kapatabilirsiniz. Kredi başvurularını banka şubesinden evraklar ile yapmanız gerekiyor. Evraklar ise şunlardır.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelirinizi gösteren belge
  • İkametgah belgesi
  • Borcunuzun olduğu kredi kartlarının borç tutarı ve kart numaraları
  • Borcunuzun olduğu kredi borçlarınızın kapatma bakiyesi ve IBAN numarası
  • Bankanın kredi başvuru formu

Şekerbank

Şekerbank üzerinden borç kapatma kredisi alacaksanız 100.000 TL’ye kadar bu işlemi yapabilirsiniz. 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli borç transfer kredisinde tüm banka borçlarınızı ve kredi kartı borçlarınızı anında kapatabiliyorsunuz. Başvurunuzu yaptıktan sonra tüm banka borçlarınızı kapatmanız gerekiyor. Kısmi olarak banka borç kapatma kabul etmeyecektir. Başvurular için en yakın Şekerbank şubesine gidebilirsiniz.

Denizbank

Borç kapatma kredisi veren bir diğer banka Denizbank’tır. Denizbank üzerinden özellikle emekli müşteriler borç kapatma kredilerine rağbet göstermektedir. Tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yere taşımak istiyorsanız Denizbank üzerinden uygun faizlerle kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu SMS veya internet üzerinden YAPMAYINIZ. Borç kapatma kredilerinde banka şubelerinden yapılan başvurular geçerli olacaktır.

Akbank

Akbank borç kapatma kredisinde sadece kredi kartı borçlarınızı kapatmaktadır. Akbank kendi kredi kartı borcu olan müşterilere ve ödemekte zorluk çekenlere 12 ay taksitle yapılandırma yapmaktadır. Bu bankadan kredi ve kredi kartları borçlarını aynı yere toplamak istiyorsanız ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. 250.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.

TEB

TEB kredi kartı ve kredi borcu olan kişilere 20.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi veren bir bankadır. Sizde bu bankadan tüm banka kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak TEB borç kapatma kredisi alabilirsiniz. TEB üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Yukarıda sizlere borç kapatma kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bir önceki yazımız olan ve sicili bozuk gelir belgesi olmayanların ilgileneceği  Sigortasız Olanlara Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu