BankaKrediler

Aktif Bank Düşük Kredi Notuna 30 Bin TL Kredi

Aktif bank kredi başvurusu yapan müşterilerin devamlı olumsuz sonuç almasını kredi notuna bağlamaktadır. Bu yüzden müşterileri mağdur etmemek için düşük kredi notuna 30.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Eğer sizde bu krediye başvurmak istiyorsanız yazımızı okuyabilir ve anında kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Aktif bank bildiğiniz gibi ilk olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 2015 yılından sonra iyi bir atılım yaparak özellikle emeklilere verdikleri kredilerle şaha kalkmış ve herkes tarafından bahsedilen bir banka olmuştur. Daha sonra futbol lig müsabakalarını izlememiz için devlet tarafından çıkartılan passo lig kartları ile de bir çok müşteriyi kendi bankasına çekmeyi başarmıştır. Bir çok banka gibi bu bankanın da kredi kampanyaları vardır. Eğer sizde kredi notunuz yüzünden kredi alamıyorsanız Aktif bank kredi başvurusu yaparak anında 30.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Herkesin kredi notuna göre faiz uygulanan bu bankadan kredi notu düşük olan kişilere diğer bankalara göre yüksek faiz oranıyla kredi verilmektedir. Bugün sizlere Aktif bank düşük kredi notuna 30 bin TL kredi nasıl alırsınız bunun hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

Aktif Bank N-Kolay Kredi

Aktif bank’tan N-Kolay Kredi kampanyasında düşük kredi notu olan kişilere kredi vermektedir. Sizde eğer kredi notunuz yüzünden kredi alamıyorsanız www.nkolaykredi.com.tr adresine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediye başvurmak için herhangi bir şubeye gitmenize gerek yoktur. Zaten şubelerden bu krediye başvuru da yoktur. Bu kredinin tek başvuru kanalı internet sitesi üzerinden yapılan başvurulardır. Bu yüzden internet sitesine girdiğinizde kredi başvuru bölümünden başvuru formunu doldurup anında ne kadar kredi alabileceğinizi görebilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra sizi müşteri temsilcisi arayacak ve yerinizde sizi ziyaret edebilmeleri için sizden adres isteyeceklerdir. Adresinize gelen müşteri temsilcisi sizi ilk önce aktifbank müşterisi yapacak ve daha sonra da onaylanan krediyi hesabınıza atacaktır. Hesabınızdaki parayı da ptt şubelerinden direk çekebilirsiniz.

Eğer passolig kartınız var ve ya daha önceden açılmış bir Aktifbank hesabınız varsa kredi onaylandıktan sonra hiç bankaya gitmeden onaylanan limiti hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığına girmeniz gerekmektedir. Bu işlemi çok kolay bir şekilde yaparak parayı anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Düşük Kredi Notuna Kredi

Aktif bank kampanya sloganı olarak “Kredi Notunu Dert Etmeyin” olarak başlamıştır. Bu kampanya ile bir çok kişiye kredi imkanı sağlayan bu bankada hangi şartlarda kredi alabilirsiniz onun hakkında da bilgiler verelim. Şu an için kredi notu düşüklere 30 bin liraya kredi veren bu bankadan %3.40 faiz oranıyla kredi alabilirsiniz. Bu kredilerde 10 bin lirada 50 TL, 20 bin lirada 100 TL, 30 bin lirada da 150 TL kredi tahsis ücreti ödeyeceksiniz. Ayrıca kredide hayat sigortası yaptırmakta zorunludur. Çekeceğiniz kredi miktarına göre aylık ödemelerinizi aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade Faiz Aylık Tutar
5.000 TL 24 Ay %3.40 331 TL
5.000 TL 36 Ay %3.40 267 TL
10.000 TL 12 Ay %3.40 1.070 TL
10.000 TL 24 Ay %3.40 661 TL
10.000 TL 36 Ay %3.40 535 TL
20.000 TL 24 Ay %3.40 1.322 TL
20.000 TL 36 Ay %3.40 1.070 TL
30.000 TL 36 Ay %3.40 1.604 TL

 

PTT Emeklisine Aktif Bank Kredisi

Maaşını PTT’den alan emekliler kredi notu düşük olsa dahi 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirler. PTT şubelerine direk giderek kredi bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan krediyi aynı gün 36 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. 80 yaşına kadar olan tüm emekliler bu krediye başvuru yapabilirler. Hayat sigortası zorunludur. Bu sebeple yüksek yaşta olan müşteriler için yüksek hayat sigortası çıkmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu