Akbank

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Akbank öğrenci kredi kartı başvurusu yaparak anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencileri için çıkartılan bu karta başvuru yaptıktan hemen sonra kartınızı teslim alabilir ve ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar ve öğrencilere kredi veren bankalar konusunda 1bankalar.com sitesinden bilgi paylaşmaya devam ediyoruz. Eğer siz de Akbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız bu yazımızı detaylıca inceleyebilirsiniz. Akbank öğrenci kredi kartı ile anında onay alarak kartınızı alışverişlerde ve nakit avans çekimlerinde kullanabilirsiniz.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Akbank, özellikle üniversite öğrencilerine NEO kart ve EXİ 26 kredi kartını vermektedir. Kartların avantajlarına bakarak istediğiniz kredi kartına Akbank sitesi üzerinden başvurabilirsiniz.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı

“Herkes seni kartından tanıyacak” sloganı ile kredi kartını sunan Akbank, Exi 26 adını verdiği Axess kart ile üniversite öğrencilerine destek oluyor. Özellikle bol bol chip-para kazandıran bu kartı alışverişlerde kullanabileceğiniz gibi nakit avans işlemlerinde de kullanabilirsiniz. 1 chip-para karşılığında 1 TL aldığınız Akbank Axess Exi 26 ile kazandığınız puanları ise istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Dilerseniz alışveriş anında taksit yaptırabileceğiniz gibi dilerseniz aylar sonra ödemek için erteleme işlemi de yapabilirsiniz. Ayrıca  50 TL üzeri harcamalarda faizsiz bir şekilde 3 taksit avantajından da yararlanabilirsiniz.

Akbank Exi 26 Başvurusu

Akbank Exi 26 kredi kartı başvurusu yapabilmek için en yakın Akbank şubesine gitmeniz yeterli. Başvuru için bankanın sizden talep edeceği belgeler ise;

  • Öğrenci Belgesi
  • Nüfus Cüzdanı

Akbank Exi 26 kredi kartı başvurusu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Akbank müşteri hizmetlerini arayabilir veya şubeyi ziyaret edebilirsiniz. En fazla chip para avantajı sunan kartlardan biri olan Axess Exi 26 ile sizde avantajlar dünyasına dahil olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu