İhtiyaç KredisiKrediler

Denizbank 3280 SMS Finansman Başvurusu

Deniz-bank 3280 SMS Finansman Başvurusu ile 55.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli finansman desteği alabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç finansmanı başvurusu yapmak isteyenler ilk olarak bu bankanın 3280 kampanyasına başvuru yapmaktadırlar. Deniz-bank’ın en çok tercih edilen kredilerinden birisi olan SMS kredi başvurusu yapmak için bazı şartlara uygun olmanız gerekir. Eğer banka şartlarına uygunsanız bu bankadan gelir belgesiz olarak kredi alabilirsiniz. Ayrıca çalışmayanlar, ev hanımları, öğrenciler eğer kredi sicilleri iyi ise bu bankadan gelir belgesiz olarak kimliği ile başvuru yapabilirler. Şimdi sizlere Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır ve kredi onayında nasıl kullanım yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

3280 Cepten SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

3280 SMS Kredi Almak İçin Genel Şartlar

  • Kredi notunuzun yüksek olması gerekir.
  • Kredi sicilinizin iyi olması gerekir.
  • Banka kredi ve kredi kartlarında son dönem gecikmelerinizin olmaması gerekir.
  • Bankalardan dolayı icralık olmamanız gerekir.
  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmanız gerekir.
  • 18 yaşından büyük olmanız gerekir.
  • Devlete borcunuzun olmaması ve hesaplarınızda e-haciz olmaması gerekir.
  • Kredi onayınızı kullanmak isterseniz kimliğinizin yanınızda olması gerekir.

Bu bankanın genel şartlarıdır. Eğer bu şartlara uygun müşteri iseniz kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan eğer kredi notunuzu sorgulamak istiyorsanız www.findeks.com sitesine girerek üye olabilirsiniz. Bu siteye girdikten sonra kredi risk raporunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bankalarda daha önce çalışmanız yoksa ve kredi notunuz sıfır ise bu bankadan SMS kredi alamazsınız. Eğer böyle bir puanınız varsa kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

3280 SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk olarak 3280’e mesaj atmanız gerekiyor.

  • KREDİM boşluk TC KİMLİK yazarak 3280’e göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu mesajı atmak ücretlidir. Eğer cep telefonunuzda mesaj atmak için lira yoksa veya hattınız kesik ise kredi başvurusu yapamazsınız. Bu başvuruyu yaptıktan sonra bankaya kredi başvurunuzun iletildiğine dair bir mesaj alacaksınız. Bu mesaj kredi sonucunuz değildir. 5 dakika içinde bir ikinci mesaj gelecek ve kredi sonucunuz bu mesajda yazacaktır. Eğer gelen mesajda onay varsa limit yazacaktır. Bu limit dahilinde banka şubesine giderek kimliğinizle kredinizi alabilirsiniz. Eğer onaylanan limit üzerinde kredi isterseniz banka şubesine giderken evraklarınızı götürmeniz gerekebilir. Bu başvurularda evraklarınıza ve gelirinize göre Genel Müdürlük değerlendirecektir. SMS kredi başvurunuzun iptal olması da söz konusudur. Bunun için iyi değerlendirme yaptıktan sonra kredi başvurunuzu yükseltmeyi deneyiniz.

Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptınız ve kredi başvuru sonucu cep telefonunuza gelmediyse sistemsel bir sıkıntı yüzünden bu işlem gerçekleşmiş olabilir. Bu durumda kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Denizbank şubelerinden kredi başvuru sonucu öğrenme işleminizi yapabilirsiniz. Kimliğinizi banka personeline verdiğinizde size kredi sonucunu söyleyecektir. Eğer onaylanan bir krediniz varsa aynı bankadan kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 0 850 222 0 800’ü arayarak da kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Burayı aradığınız zaman temsilci size kredinizin sonucunu söyleyecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu