Senetle Kredi

1 Saatte Borç Para Bulma Yöntemleri

Bazen hiç ummadığımız bir anda zor durumda kalabilir ve borç bulmamız gerekebilir. Bu tip durumlarda anlık olarak bankalarda kredi çekmemiz imkansızdır. Eğer kişinin ön onaylı bir ürünü bulunmuyor ise 1 saat içerisinde kredi almasına imkan yoktur. Bunun için ya çok iyi bir KKB notuna ya da çok iyi bir gelire ihtiyaç vardır. 1 saatte borç para bulma yöntemleri aslında çokça kişinin merak ettiği konulardan biri olsa da kolay olduğu söylenemez.

Bankalar bazı müşterileri için dijital bankacılık aracılığı ile kullanılabilecek ön onaylı krediler tanımlarlar. Bu krediler için kişilere mail ya da SMS yolu ile bilgi gider. Belirtilen tarihler arasında bu krediye başvuru yapmak anında onaylanmasını sağlayabilir. Yani acil durumlarda kredi ihtiyacı olan kişilerin öncelikle bu tarz bir ürünün tanımlanıp tanımlanmadığını kontrol etmesi gerekiyor. Akabinde farklı yollardan 1 saatte borç para bulma yöntemleri araştırılmalıdır.

Telefon Hattına Anında Kredi

Aslında bu uzun zamandır kullanılan bir borç para bulma yöntemidir. Ancak belli başlı telefon satış noktalarından gerçekleşir. Aslında yapılan işlem faturaya ek cihaz satışıdır. Ancak telefon satış noktası müşterisine cihazı vermek yerken cihazın parçasını peşin olarak verir. 1 saatte borç para bulma yöntemleri arasında en sık kullanılan tekniklerden biridir. Herhangi bir dezavantajı bulunmaz ya da tehlikeli kabul edilmez.

Telefon Hattına kredi alacakların dikkat etmesi gereken konu güvenilir bir noktadan bu alışverişi yaptırmaktır. Çünkü telefon hattına kredi verdiğini iddia eden pek çok dolandırıcı firma bulunmaktadır. Bu metre yetkili satış noktaları ile çalışılmalıdır. Kişi telefon yerine aldığı telefon parasını faturasına ek olarak 12 ya da 24 ayda geriye öder. Ayrıca bu teknik ile en fazla en pahalı telefonun tutarı kadar borç para alınabilir.

Senet İle Borç Para Almak

1 saatte borç para bulma yöntemleri arasında bulunan senet ile borç para güvenilir bir noktadan alınmadığında tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bunun için zengin iş adamlarının paralarını değerlendiren yasal factoring kuruluşları bulunmaktadır. Bu kuruluşların dışında senet ile borç para bulmak tehlikelidir. Yasal çerçevelerde faaliyet gösteren ve BDDK kapsamında işlerini yürüten kuruluşlar kısa süre içinde müşterilerini finanse eder.

Senet ile borç para almak için kişinin belli bir gelirinin olması şarttır. Yani bu kuruluşlar da tıpkı bankalar gibi herhangi bir işi olmayan, geliri olmayan kişilere borç para vermek istemezler. Bu nedenle başvuru yapmadan önce bu tip ayrıntılara dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca bazı factoring kuruluşları için KKB notunun da önemi büyüktür. 1500 ve üzerinde KKB notu olmayan kişilerin bu kuruluşlardan senet ile para alması zordur.

Gelir Belgesiz Kefilsiz Krediler

1 saatte borç para bulma yöntemleri arasında en güvenilir olanı bankalarına kredi kullanmaktır. Bu ürünlerin arasında kefilsiz ve gelir belgesiz krediler de bulunmaktadır. Bu krediler de genellikle SMS ya da internet bankacılığı üzerinden kullanılır. Ayrıca genellikle 3 bin TL ile 15 bin TL arasında kullanılır.

Bu krediler genellikle belli bir KKB aralığında bulunan kişilere tanımlanır. Ayrıca kişinin gelirinin olmaması bu krediler de çok aranmaz. Bu nedenledir ki gelir belgesi beyanı zorunlu değildir. Ayrıca dijital ortamda kullanıldığı için de kefil beyanı şartı yoktur. Yani kişi internet bankacılığı üzerinden kendisine tanımlanmış bu kredileri 15 – 20 dakika içerisinde kullanabilir. Hatta krediyi kendi istediği gibi taksitlendirebilir. Hesabına aktardığı bu tutarı banka kartı ile ATM’den ya da şubeden çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu